Leasing pracowników z Ukrainy – oferta dla firm | DEMAN Sp.zo.o
15645
page-template-default,page,page-id-15645,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Leasing pracowników z Ukrainy – oferta dla firm

Przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na zatrudnianie pracowników zza granicy. Jest to związane między innymi z rosnącymi kosztami pracy, ale także z niedoborem wykwalifikowanej kadry na rodzimym rynku pracy, zwłaszcza w obszarze zawodów technicznych i fizycznych.

 

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie leasing pracowników z Ukrainy, który oferujemy w firmie DEMAN. Pomagamy przedsiębiorcom wyszukiwać właściwe osoby na konkretne stanowiska. Dzięki nam Twoje przedsiębiorstwo szybko zyska profesjonalną kadrę, nie ponosząc strat.

 

Oferta leasingu pracowników – szczegóły

 

Kompleksowa obsługa firm w zakresie leasingu pracowniczego obejmuje:

 

  • rekrutację pracowników (zgodnie z określonymi przez klienta kompetencjami),
  • legalizację zatrudnienia pracowników zza granicy,
  • opiekę merytoryczną i logistyczną,
  • zakwaterowanie pracowników.

 

Ponadto pracodawca jest zwolniony z obowiązku prowadzenia prac administracyjnych (podpisywanie umów, rozliczenia urlopów, wynagrodzenie za chorobę, naliczanie wynagrodzenia i odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy, składki na ZUS, itd.).

 

Jakich pracowników oferujemy?

 

Nasi pracownicy z Ukrainy to specjaliści z różnych branż. Współpracujemy z budowlańcami, murarzami, tynkarzami, elektromonterami, operatorami wózków widłowych, rolnikami, monterami różnych technologii.

 

Warto się z nami skontaktować i przedstawić swoje zapotrzebowanie, a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy.