DEMAN – agencja pracy z pracownikami z Ukrainy | DEMAN Sp.zo.o
15342
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15342,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

DEMAN – agencja pracy z pracownikami z Ukrainy

O nas

Firma DEMAN Sp. z o. o. powstała w 2018 roku w Bielsku-Białej. Działamy na Śląsku jako profesjonalna i zaufana agencja pracy. Ukraińcy, których zatrudniamy i kierujemy do pracy u naszych klientów, to rzetelni specjaliści, działający w różnych branżach.

 

Dlatego oferujemy usługi montażowe, ślusarskie, spawalnicze, tokarskie i nie tylko. Ponadto zlecamy wykonanie prac w zakresie montażu pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych oraz systemów wentylacji – klimatyzacji.

Zadowolenie0%

Prędkość0%

Trafność0%

Profesjonalność0%

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Prace budowlane i remontowe

 

Branża budowlana stale się rozwija, a zmieniające się potrzeby architektoniczne i trendy w wystroju wnętrz sprawiają, że klienci coraz częściej poszukują profesjonalnych ekip remontowo-budowlanych.

 

Właśnie dlatego warto rozważyć wynajem Ukraińców do pracy z firmą DEMAN. Nasz zespół specjalistów wykona pracę w szybki i staranny sposób, dysponując fachową wiedzą i odpowiednim przygotowaniem praktycznym.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Roboty montażowe i ślusarskie oraz usługi spawalnicze i tokarskie

 

Pracownicy z Ukrainy specjalizują się także w wykonywaniu zaawansowanych prac z zakresu montażu, ślusarstwa, tokarstwa i spawalnictwa. Z tego powodu sprawdzą się na potrzeby klientów biznesowych, działających w branży produkcyjnej i pokrewnych.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Prace w zakresie montażu pomp ciepła i systemów wentylacji – klimatyzacji, montaż fotowoltaiki

 

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne zyskują na uznaniu nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Rozwijają się także technologie związane z wentylacją i klimatyzacją.

 

Doświadczony pracownik z Ukrainy, który na bieżąco monitoruje nowinki w branży, wykona profesjonalną instalację, w zgodzie z obowiązującymi przepisani i normami.