Wynajem Ukraińców do pracy – czemu warto? | DEMAN Sp.zo.o
15643
page-template-default,page,page-id-15643,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Wynajem Ukraińców do pracy – czemu warto?

Wynajem pracowników z Ukrainy to dla wielu firm doskonałe rozwiązanie problemu z brakiem wykwalifikowanej kadry na rodzimym rynku pracy.

 

Nic dziwnego, że coraz więcej polskich przedsiębiorstw decyduje się więc na leasing pracowników z Ukrainy, najczęściej na zasadzie outsourcingu.

 

Taką współpracę podejmują pracodawcy, którzy szukają uczciwych i wykwalifikowanych pracowników oraz kandydaci chcący podjąć korzystną i legalną formę zatrudnienia.

 

Korzyści ze współpracy z naszą firmą

 

  • możliwość dokładnego określenia czasu trwania projektu i kosztu wykonywanej pracy,
  • szybko i sprawnie zaplanowana siła robocza,
  • zarządzanie ryzykiem związanym z rotacją pracowników,
  • zaplanowanie organizacji pracy i wydajności,
  • oszczędność kosztów,
  • elastyczność w zarządzaniu pracą,
  • zmniejszenie się ogólnej liczby pracowników w firmie klienta, a większa liczba wykwalifikowanych i wielozadaniowych pracowników zewnętrznych.

 

Usługa oferowana przez firmę DEMAN pośrednio obniża straty firmy, ponieważ dzięki nam w krótkim czasie można zyskać dostateczną liczbę wykwalifikowanych pracowników – bez wdrażania długotrwałych procesów rekrutacyjnych, przeprowadzania szkoleń itd.

 

Kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorcy i pracownika

 

Kładziemy nacisk na udaną współpracę, dlatego uważnie nadzorujemy i koordynujemy relację na linii pracodawca – pracownik. To my rozwiązujemy wszelkie ewentualne problemy i na bieżąco reagujemy na trudności, dbając o to, by usługa była kompleksowa, a nie tylko doraźna.

 

To na nas ciąży odpowiedzialność za sprawy formalne, skarbowe i legalizacyjne. Z kolei pracownik z Ukrainy zyskuje ochronę i bezpieczeństwo.

 

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą i poznania szczegółów współpracy.